بهترین آنتی ویروس 2018
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

پنج نمونه از بهترین آنتی ویروس و تروجان ها در سال ۲۰۱۸

در اینترنت هزاران ویروس و تروجان وجود دارد و هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده می­‌شود، بنابراین باید به دنبال بهترین آنتی ویروس ۲۰۱۸ باشیم تا بتوانیم سیستم خود را به روز نگه داریم و وجود یک نرم افزار مناسب برای شناسایی حذف بدافزارها امری بدیهی می‌­باشد. در این گزارش، مجموعه‌­ای از پنج نرم‌­افزار حذف ابزارهای مخرب را جمع­‌آوری کرده که می تواند کامپیوتر را از حملات محافظت کند و در صورت وقوع نفوذ، هشدار دهد.

 • آنتی ویروس comodo
 • Malwarebytes
 • Avira
 • Avast
 • Emsisoft

آنتی ویروس  comodo

این آنتی ویروس، تاکنون بهترین آنتی ویروس ۲۰۱۸ برای حذف ویروس در صنعت بوده است. تنها شرکت آنتی ویروس که تست battle را به ارمغان می­‌آورد. این تکنولوژی Endpoint Security را در حین دفاع از حجم و تهدیدهای پیچیده تضمین می­‌کند. نرم افزار Comodo به طور خودکار انواع مختلف نرم افزارهای مخرب را تشخیص می­‌دهد. این برنامه همچنین  دارای یک اسکنر است که می­تواند ویروس، فایل­های مخفی، rootkitها و کلیدهای رجیستری مخرب را که در فایل­های سیستم است، ردیابی و حذف کند.

ویژگی های کلیدی:

 1. فورا هر یک از فرآیندهای نامعلوم را با یک کلیک در یک endpoint شناسایی و متوقف می­‌کند.
 2. اسکنر قدرتمند آنتی ویروس قادر به حذف نرم­‌افزارهای مخرب،rootkitها ، فایل­های مخفی و کلیدهای رجیستری مخرب در سیستم هستند.
 3. آمار و نمودارها اجازه می­‌دهند تا فرایندهای داخلی و استفاده از منابع با جزئیات دقیق تجزیه و تحلیل شود.
 4. ادغام با اسکنرهای ابر Comodo حصول اطمینان در زمان واقعی برای فرآیندهای ناشناخته را فراهم می­کند.
بهترین آنتی ویروس 2018

پنج نمونه از بهترین آنتی ویروس و تروجان ها در سال ۲۰۱۸

Malwarebytes

دومین و بهترین آنتی ویروس ۲۰۱۸ که قصد داریم آن را معرفی نماییم Malwarebytes است که محصول خود را « Junkware Removal Tool» نامیده است. JRT یک نرم افزار حذف بدافزار است که ترکیبی از اسکن سریع و یکپارچه حذف ویروس در کوتاه مدت است. این نرم افزار آنتی ویروس comodo را حفظ کرده است، JRT نیز دارای ویژگی است که در پوشه Temp نصب می­‌شود و می­‌تواند زمانی که شما می­‌خواهید برداشته شود. ابزار حذف قابل حمل مخرب، با شما حرکت می­‌کند، و مانند Comodo، لازم نیست که آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید، اما می­‌توانید آن را بر روی USB اجرا کنید. بر روی رابط خط فرمان انعطاف پذیر (CLI) اجرا می­شود.

malwarebyte

پنج نمونه از بهترین آنتی ویروس و تروجان ها در سال ۲۰۱۸

Avira

Avira همچنین نقش مهمی در حذف تروجان و ویروس از رایانه­ ای سراسر جهان دارد. بر خلاف Comodo و Malwarebytes، ابزار Avira نیاز به نصب بر روی سیستم دارد. کاربر باید همیشه آن را به روز نگه دارد. این مورد حریم خصوصی شما را حفظ می­‌کند و زمان را صرف کارهای روزمره می­‌کند. این شرکت ادعا می­‌کند که کامپیوتر شما را در زمان واقعی محافظت می­‌کند. یکی از بهترین مواردی در مورد برنامه Avira، استفاده از فناوری های ابر و هوش مصنوعی است و این مورد اجازه می­‌دهد تا endpoint به طور کامل از تمام انواع نرم افزارهای مخرب، Ransomware، Trojan یا نرم افزارهای جاسوسی و غیره محافظت شود. اسکن ابری زمان واقعی نسخه پیشرفته هوش مصنوعی است که هشدار اولیه کاربران را قبل از قرار دادن فایل ها از ابر فراهم می­‌کند. این مورد real time protection نامیده می‌­شود.

 

Avast

برنامه Avast سبک وزن است و بار زیادی در منابع وجود ندارد. این نرم‌­افزار دارای سطح حفاظتی است که هر نوع نفوذ را مسدود می­کند. در مورد باج افزار، این اجازه را نخواهد داد که فایل­ها بدون مجوز کاربر رمزگذاری شوند. برای کسب و کار و حفاظت از اطلاعات مشتری که در آن همه چیز است، باید محافظت شود، آنها یک راه حل کامل برای محافظت از منابع خود دارند. آنتی ویروس با سرور افزایش یافته که شامل ایمیل و حفاظت VPN است.

پنج نمونه از بهترین آنتی ویروس و تروجان ها در سال 2018

پنج نمونه از بهترین آنتی ویروس و تروجان ها در سال ۲۰۱۸

Emsisoft

بهترین موتور اسکن است که سریعتر از سایر نرم افزارهای حذف ویروس که ما در مورد آنها صحبت کرده­ ایم، کار می­‌کند. این ترکیبی از دو تکنولوژی ضد ویروس و ضد تروجان است و این مشارکت باعث می‌­شود که این کار کارآمد باشد. این شرکت ادعا می­کند که اسکنر هرگز اجازه نمی­دهد تا بدافزاری شناسایی نشود. یکی از بزرگترین ویژگی­های Emsisoft  اسکن سفارشی است. تنظیمات سفارشی اسکن همه گزینه­‌ها را دارد، که بعضی از آنها به صورت پیش فرض فعال هستند.

این مورد به شما اجازه می­‌دهد تا موارد زیر را داشته باشید:

 • اسکن Rootkit ها
 • پاک کردن Rootkit ها
 • اسکن Trace ها
 • تشخیص Pup
 • اسکن آرشیوهای فشرده و غیره
پنج نمونه از بهترین آنتی ویروس و تروجان ها در سال 2018

Emsisoft